CYI

Česká imunologická společnost založila skupinu mladých imunologů (CYI). Tato platforma umožní lepší komunikaci mezi mladými imunology v rámci ČIS i v rámci celé Evropy, díky napojení na podobné sítě mladých imunologů v rámci iniciativy yEFIS.

Zabýváte se imunologií v České republice?

Máte méně než 10 let zkušeností v oboru?

Jste členy České imunologické společnosti?

...Připojte se k nám!

PROČ?

CYI je nová zájmová skupina pro členy České imunologické společnosti, která má za cíl sdružovat a podporovat imunology v časném vývoji jejich kariéry. Jedná se také o oficiální Českou skupinu iniciativy yEFIS, která sdružuje mladé imunology (do 10 let od obhajoby PhD) napříč celou Evropou.

Hlavními cíli jsou:

  • Podpora činnosti mladých imunologů v rámci ČIS
  • Podpora zapojení mladých imunologů do sítě yEFIS, která sdružuje více než 400 členů
  • Podpora kariérního vývoje mladých imunologů
  • Podpora výměny užitečných informací (např. volné pracovní pozice, grantové příležitosti, výměnné pobyty na českých i zahraničních pracovištích)
  • Podpora lepšího zapojení mladých imunologů do fungování ČIS a jejich zviditelnění organizací seminářů a workshopů

Více informací o iniciativě yEFIS najdete na www.yefis.org , nebo www.efis.org.

 

JAK?

Členem CYI se můžete stát registrací na https://tinyurl.com/join-CYI . Registrace je pro členy ČIS zdarma. Pro další informace kontaktujte buďto sekretariát společnosti (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) anebo přímo CYI (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Pokud byste měli zájem o přehled novinek a akcí pořádaných CYI, můžete se přihlásit k odběru CYI Newsletteru (forms.gle/6CZFkefP97p4gcXB7).